Hakkımızda

Krizantem Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.

Kasım ayında faal hayatına gemesinden dolayı KASIMPATI çiçeğinin diğer bir adı olan KRİZANTEM çiçeğinin isiminden esinlenerek KrizaNtem Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. ünvanını almış olan kuruluşumuz, siz değerli müşterilerimize 1989 yılından bu yana birikmiş mesleki tecrübesi İle tekstil ve tekstilin dışındaki tüm sektörlerde Gümrük Müşavirlik Hizmetleri ve Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri vermektedir.

   Dış ticaret hizmetlerimizi, 4458 sayılı Gümrük Kanunu ve Yönetmelikleri ile en son revize edilmiş Dış Ticaret Mevzuatları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Kaliteli Hizmet için "Mevcut personelin devamlı eğitimi" prensibini ilke edinerek bünyesinde uzaman personel yetiştirmek ve temin etmek suretiyle, İstanbul ve dışındaki tüm Gümrük İdarelerinde tüzel kişilik olarak itina ile görev yapmaktadır.

   Son teknolojik yenilikleri kendi bünyesinde toplamış ve uygulamaya geçirmiş olan kuruluşumuz , On-line Sistemi ile otomasyona geçmiş tüm Gümrük İdarelerindeki tescil işlemlerini ve ihracatçı-ithalatçı birlikleri ile ilgili onay işlemlerini kendi ofisinden Edi Programı ile gerçekleştirmektedir.

   Geniş veri tabanlı bilgisayar sistemi , teknolojik altyapı ve iletişim , zamanı iyiye kullanma amaçlı motorize ekipmanları, özel arşiv sistemi ile müşteri odaklı hizmet veren kuruluşumuzda ona ilke: Hizmette kalite çıtasını sürekli yüksek tutarak, yolu Uluslararası Ticaretten geçen tüm değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir.

   Tüm bu bilgilerimiz doğrultusunda işinin sorumluluğunun farkında ve yeterli güce sahip firmamız, sizlere hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır. 

   Çalışma hayatındaki emekleinizin size başarı olarak geri dönmesi dleklerimizle...